Email:info@linphos.com Tel:+86(22) 23528561

за нас

  • во врска со

Donglin храна Хемиски копродукции, ООД. се наоѓа во Liujing Индустриски округ Nanning Сити, специјализирана за фосфат, фосфат ѓубриво и фосфорна киселина. Годишниот сеопфатна капацитет за производство на повеќе од 120.000 тони. Главните производи се вклучително и фосфорна киселина, полифосфорни киселини, калиум дихидроген фосфат, monoammonium фосфат, diammonium фосфат, амониум полифосфат, растворливи во вода, ѓубрива, итн Опфаќа храна одделение, индустриски-одделение, електронски одделение, храна одделение, земјоделски одделение итн Голем број на различни спецификации на производи, широко се користат во метална површина treament, позлата, полирање, обработка на храна, нафта експликација, храна acidulant, ефикасна растворливи во вода вештачко ѓубриво, ИТ електроника и други индустрии.

ͼƬ5
ͼƬ6
ͼƬ7
ͼƬ8
ͼƬ9
ͼƬ10
ͼƬ1
ͼƬ2
ͼƬ3

Ние се фокусира на Arochemicals и ѓубрива

Имаме општа намена ѓубриво, специјални ѓубриво. Ние може да обезбеди целосен сет решение за вас. За да се добие добар ѓубриво и целосен сет решение, ве молиме контактирајте со нас.

Контактирајте не

WhatsApp Онлајн Chat!