Email:info@linphos.com Tel:+86 17526571495

FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A jeni prodhues?
Po, ne jemi prodhues për Acid fosforik, Polifonik Acid fosforik dhe Ujërave pleh tretshme

Çfarë është porosia juaj minium quanity?
Sasia minimale ynë mënyrë është në enë të plotë 20 '

Çfarë pako keni?
Për Acid fosforik 85%, ne kemi 35kg Jerry mundemi, daulle 330kg plastike, 1600kg IBC dhe 1650kg IBC.
Për Polifonik Acid fosforik 75, ne kemi 32kg Jerry mund, daulle 310kg plastike, 1600kg IBC.
Për ujë pleh shpjegueshëm, ne kemi qese 9.5kg dhe qese 25 kg.

Whar është tregu juaj kryesor
Ne kemi konsumatorët në Amerikën e Veriut, Amerikën Latine, Azinë Jug-Lindore, Afrikën Lindore, Afrikën Perëndimore dhe në Lindjen e Mesme

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat !